forymЗ початку 2012 року міська рада активно приймає участь у інформаційно-презентаційних  заходах та  ділиться власними напрацюваннями.

У рамках проекту «Місцевий економічний розвиток міст України»  21-22 березня заступник міського голови Кошевецька Валентина Павлівна прийняла участь у засіданні Секції сталого розвитку територіальних громад Асоціації міст України (м.Луцьк) на якому презентувала позитивний досвід міста щодо впровадження  «системи раціонального використання енергоресурсів».

Під час засідання були обговорені як успішні практики моделі місцевого економічного розвитку, так і перешкоди та можливі шляхи їх вирішення. Окремо було приділено увагу формуванню пропозицій до  проекту Закону України «Про індустріальні парки».

22-23 березня було прийнято участь у  форумі з поширення найкращого досвіду з регіонального економічного розвитку України (м.Львів), набутому завдяки реалізації проекту «Регіональне врядування та розвиток».

У рамках форуму під час презентацій та роботи у групах був представлений досвід міста щодо підготовки проектів для залучення альтернативного фінансування.