clova
Україні бракувало великого і потужного фестивалю української поезії. Тому першого дня весни цього року у конференц-залі Будинку письменників Національної спілки письменників України відбулася презентація першого в історії Всеукраїнського поетичного марафону «Віршень», який триватиме до                 7 квітня.  А вже з 2 березня у Конотопі стартував літературний мега-марафон «Віршень». Марафон співпав також з Всеукраїнським Тижнем юнацької книги який традиційно проходить в усіх бібліотеках України.

Саме в рамках цих двох подій  27 березня 2012 року бібліотекарі центральної міської бібліотеки  ім. С.І. Пономарьова провели поетичну акварель «Все, що душа довірила словам»,  учасниками якої стали керівник та члени Конотопської літературної студії «Джерела»: Ірина Козлова, Олена Багрянцеві, Олена Савела, Федір Рижий, Анастасія Головацька, Сергій Холмецький, Артем Довгополий, Віктор Бурим, Олександр Спригін, Катерина Гончарова. Присутні на поетичній акварелі, студенти Конотопського медичного училища, мали змогу познайомитися з поетичним доробком всіх, кого представляла керівник літературної студії Ірина Михайлівна Козлова. Адже літстудійці читали свої власні вірші, а подружжя Олександр Спригін і Катерина Гончарова  виконали під супровід гітари декілька пісень на слова наших землячок Тетяни Троянович та Альони Вінник. Звучали також пісні у виконанні місцевого поета-барда Олени Городничої.

Приємною несподіванкою для всіх стало бажання студенток медичного училища Ірини Толкачової та Наталії Книр почитати свої вірші. І в них це вийшло надзвичайно зворушливо. Ірина Михайлівна Козлова запросила студенток стати членами її студії.

Прикрасила поетичну акварель виставка-композиція «Голосом поезії до серця», на якій були представлені поетичні збірки місцевих поетів.

Краєзнавчий фонд бібліотеки поповнився в цей день двома поетичними збірками – «POETIC FRT» («Поэтическое искусство») під редакцією Віктора Бурим та «На крилах любові» Сергія Холмецького.