teatr
30 березня 2012 року у МБК «Зоряний» відбулася святкова програма, присвячена Міжнародному дню театру «І знову, віват, театр!». Глядачі мали змогу насолодитися різноманітними літературно-музичними композиціями у виконанні учасників Народного театрального колективу «Сузір’я»                      МБК «Зоряний», молодіжної театральної студії «Серпантин» та театрального колективу «Смайл» Дитячої школи мистецтв. Усі виступи були надзвичайно яскраві, різножанрові та подекуди стилістично  неочікувані.

Аудиторія була приємно вражена переглядом уривків із відомих творів класиків української , російської та зарубіжної літератури, таких як  Остап Вишня, Сергій Єсенін та Вільям Шекспір. Відчувалося велике бажання акторів донести до глядачів усю сутність віршованих та прозових рядків, передати почуття та настрій. І це їм вдавалося, незалежно від їхнього віку та досвіду. Приємно було бачити, що театральним і декламаторським мистецтвом цікавляться не тільки дорослі люди, а й школярі та студенти, які своєю присутністю «омолоджують» драматичні колективи і дають нові можливості керівникам втілювати свої творчі задуми. Саме молоді актори дають надію на популяризацію театрального мистецтва, і вже досить вдало, а дехто і надзвичайно професійно,  виконують свої ролі та дарують незабутні враження поціновувачам прекрасного.

Також, атмосферу справжнього свята допомогли створити зразкова хореографічна студія «Лілея» Центру дитячо-юнацької творчості та зразковий хореографічний колектив «Арт-стайл» Дитячої школи мистецтв, а також барди Олександр Спицький та Микола Тоскаєв, та неперевершені виконавиці Майя Езер та Віолетта Авдієнко.

Атмосфера свята була незабутньою, і стала надзвичайно вдалим втіленням творчого задуму керівника Народного драматичного колективу «Сузір я» та театральної студії «Серпантин» МБК «Зоряний» Марини Люшиної представити мешканцям міста театральне мистецтво, як синтез декламаторського, вокального та хореографічного мистецтв та як дещо нове, цікаве і непередбачуване. Тож, можна впевнено сказати, що свято відбулося і залишило незабутні враження у серцях глядачів.