styd vesna
Наприкінці березня Конотопська філія Європейського університету гостинно розчинила свої двері для учасників міського конкурсу студентської творчості «Студентська весна – 2012». Шість навчальних закладів міста мали на меті продемонстрували те найкраще, що з’явилося в їхніх стінах за останній рік. А дивитись було на що. І журі дійсно нелегко було визначати кращих, адже, наприклад естрадний вокал (соло) був представлений аж дев’ятьма учасниками.

Та все ж переможців було названо, призерів відзначено нагородами відділу міської ради у справах молоді та спорту. І журі, і організатори одностайно відмітили більш високий рівень підготовки виконавців порівняно з минулорічним конкурсом. То ж хочеться побажати всім учасникам заходу і надалі вдосконалювати свою творчу майстерність, а навчальним закладам – розвивати і підтримувати студентські прагнення.

Окрему подяку хочеться висловити спонсорам заходу – приватним підприємцям Жигульовцеву Юрію Олександровичу та Бондар Світлані Миколаївні (оптовий магазин «Садочок»).