gymor
4 квітня в актовому залі Конотопського інституту Сумського державного університету  відбулась  міська гуморина з нагоди Дня сміху, в якій взяли  участь студентські команди КВН: «Какая разница» (КІ СумДУ), «Руки вверх» (політехнічний технікум КІ СумДУ) та «Вакцина смеха» (Конотопське медичне училище).

Присутніх привітали завідувач відділу у справах молоді та спорту Леміш Ю.І. та заступник директора з виховної роботи політехнічного технікуму КІ СумДУ Швидка А.І.

Оскільки гумори на проходила у формі фестивалю, журі та оцінки не передбачалися. Після невеликої розминки команди показали свої кращі номери. Збірна КВН працівників ПТ та КІ СумДУ «Три Ко» презентувала своє відео. А між їхніми виступами можна було почути пісенну та хореографічну творчість  студентів вишів міста.

Протягом всього вечора в залі панували весела та невимушена атмосфера, море сміху, позитивних емоцій та радощів. По закінченню на згадку про чудовий вечір всім командам були вручені грамоти та подарунки. А на мешканців гуртожитків чекала святкова дискотека.