1vustavka
У рамках проекту «Зроблено на Сумщині» відбулася виставка-ярмарок продукції місцевих товаровиробників та підписано Меморандум намірів щодо поглиблення співпраці виробників, закладів торгівлі та влади в інтересах людей

 

«Підвищення престижу і конкурентоспроможності місцевої продукції, створення сприятливих умов для збільшення її частки на регіональному, загальнодержавному та зовнішньому ринках, формування та запровадження бренду «Зроблено на Сумщині» – головна умова регіонального розвитку», – наголосив, відкриваючи виставку, перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

«Організовуючи ярмарок, ми мали на меті забезпечити жителів області до Великодня якісною продукцією за доступними цінами, репрезентувати продовольчі можливості регіону», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

За його словами, у виставці-ярмарку взяли участь понад 20 товаровиробників Сумської області, які представили запрошеним на виставку керівникам торговельних підприємств та мешканцям обласного центру широкий асортимент продовольчих і непродовольчих товарів.

У рамках виставки відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між обласною державною адміністрацією, Сумською міською радою, місцевими виробниками товарів та суб’єктами роздрібної торгівлі щодо визначення основних напрямків співпраці влади та бізнесу.

Меморандум передбачає гарантування виробниками продовольчих та непродовольчих товарів належної якості продукції, що постачатиметься в торговельну мережу регіону.

Суб’єкти роздрібної торгівлі беруть на себе зобов’язання забезпечити насичення роздрібної мережі якісними товарами виробників області на рівні не менше 30 відсотків та за прийнятними цінами.

 «Обласна влада підтримує місцевого товаровиробника, адже це – створення додаткових робочих місць, залучення інвестицій в оновлення технологічної бази виробничих підприємств, своєчасна виплата заробітної плати та збільшення відрахувань до місцевих бюджетів», – підсумував Віктор Чернявський.

Завдяки спільним зусиллям влади, громадськості та підприємців місцеві товаровиробники мають посісти чільне місце на споживчому ринку Сумщини, адже якість їхньої продукції на це заслуговує, переконаний посадовець.