styd vesna 17.04
18 квітня в залі міського будинку культури «Зоряний», відбулось традиційне свято молодіжної творчості “Студентська весна”. Це був відбірковий зональний тур обласного фестивалю студентської творчості, в якому взяли участь представники студентської молоді міст Шостки, Ромнів та міста Конотоп. Фестиваль “Студентська весна – 2012” є конкурсним і проводиться за наступними номінаціями: Вокал, Хореографія, Театральне мистецтво, Інструментальна музика, Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, Оригінальний жанр.

Конкурс оцінювався за такими  критеріями, як виконавська майстерність, сценічна культура та оформлення, артистичність та оригінальність виконання,  відображення студентської тематики.

На фестивалі студентського мистецтва честь нашого міста захищали: Конотопська філія Європейського університету, Конотопський інститут Сумського державного університету, Політехнічний технікум КІСумДУ, Конотопське вище професійне училище, Конотопський Індустріально педагогічний технікум КІСумДУ, Конотопське медичне училище.

Жоден учасник не залишився без пам’ятної грамоти та звичайно ж призового місця, адже категорій було так багато, що кожен отримав свою винагороду.