dogovir
На Сумщині стартував обласний конкурс на «Кращий колективний договір»

«Метою конкурсу є розвиток соціального партнерства, підвищення гарантій соціально-трудових прав працівників, досягнення високої продуктивності праці та зростання життєвого рівня людей», – повідомив у ході засідання оргкомітету перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

Змагання, ініційоване профспілковими організаціями регіону,  стартувало з 1 квітня. Серед головних критеріїв оцінювання головного документу підприємства – рівень заробітної плати, обсяг соціальних гарантій, належні умови охорони праці тощо. Офіційне підбиття підсумків конкурсу відбудеться 27 квітня, повідомила голова обласної ради професійних спілок Валентина ЄСЕПЧУК.

До речі, за підсумками минулого року, Сумщина посіла перше місце серед регіонів України за рівнем охоплення підприємств та організацій колективними договорами.