patriotucna pasnia19 квітня в Політехнічному технікумі Конотопського Інституту СумДУ відбувся міжнародний конкурс-фестиваль молодих виконавців патріотичної пісні «Від серця до серця», що відбувається щороку в м. Конотоп з 2001 року за підтримки відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту з метою відродження й популяризації патріотичної пісні в Україні і за її межами, об’єднання зусиль педагогічних колективів навчальних закладів, державних і громадських організацій у справі патріотичного виховання юних громадян України, збереження славних мистецьких традицій нашого регіону, а також розвиток і закріплення дружніх, добросусідських відносин та пожвавлення творчого обміну з країнами СНД. Тематика конкурсу-фестивалю цього року була: «Пісня радянських часів».

У фестивалі взяли участь колективи з м. Шостка, м. Ромни, м. Суми, МУК ДК «Придонской» та ансамбль «Перевесло» м. Курськ (Росія), наше місто представляли: Конотопська ЗОШ №5, №10, №14, СШ №12, №2, Центр дитячої та юнацької творчості, Конотопський Індустріально Педагогічний технікум КІСумДУ, Політехнічний технікум КІСумДУ, Конотопський інститут СумДУ.

Вітаючи учасників фестивалю міський голова Василь Дзед відзначив, що цей фестиваль патріотичної пісні – дуже важливий захід, адже на меті він має у першу чергу виховання патріотів нашої держави. І добре те, що для участі у фестивалі з кожним роком залучається все більше дітей та юнацтва і якраз це сприяє вихованню в молоді поваги до героїчного подвигу тих, хто виборював Велику Перемогу у священній війні, хто відбудовував Велику країну.

Міський голова подякував організаторам заходу та його учасникам за їх активну життєву позицію, працьовитість та витримку, також, побажав щоб фестиваль мав своє продовження і з кожним роком до нього приєднувались все більше учасників з різних куточків колишнього Радянського Союзу.