vuctavka

20 квітня 2012 року о 14.00 в МБК «Зоряний» відбулося відкриття виставкового екопроекту «Сліди мого міста». Автором та головним дизайнером цього проекту стала Лариса Шапошниченко, керівник зразкової  студії декоративно-прикладного мистецтва «Біла ворона» МБК «Зоряний».

Разом із своїми вихованцями вона створила дивовижний світ з квітами, деревами, водоспадом та іншими експозиційними одиницями, які своєю незвичайністю та технікою виконання справляють неабияке враження.

Головними матеріалами для створення композицій стали ті, якими нещадно засмічується навколишнє середовище і які не є частиною природного обігу речовин. Так, під високим деревом із пластикових пляшок «ростуть» фантастичні квіти з пластикових ємностей на фоні поліетиленового водоспаду, а десь у засідці сидить павук із сміттєвих пакетів, який чекає на того, хто потрапить у його павутиння з ліпкої стрічки.  А учасники молодіжної театральної студії «Серпантин» (керівник – Марина Люшина) літературною композицією створили відповідний настрій у присутніх на відкритті. Таким чином, цей унікальний для нашого міста екопроект виконує велику виховну функцію, адже показує наочно,  на що може перетворитися наша природа у майбутньому, якщо не зупинити забруднення навколишнього середовища. Присутні на відкритті проекту Тетяна Юріївна Володіна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Конотопської міської ради, та                                      Олена Володимирівна Шинкаренко, завідувач відділу культури та туризму Конотопської міської ради, висловили подяку автору та організаторам цієї виставки та сподівання на те, що такі проекти зможуть пробудити екологічну свідомість мешканців нашого міста  та  спонукати їх до збереження природи та захисту її від сміття.