gratuКонотопським міськрайонним відділом  кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС в Сумській області спільно з Конотопським МВ УМВС  було проведено екскурсію  Конотопським  виправним  центром де відбувають покарання засуджені особи до обмеження волі. Екскурсія була для неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку інспекції, а також учнів шкіл та училищ міста, які перебувають на профілактичних  обліках  в учбових закладах за негативну поведінку.

Також прийняли участь в заході представники міського та районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, а також представники учбових закладів міста. Метою даного заходу була профілактика дитячої первинної та рецидивної злочинності.

З підлітками провів бесіду начальник виправного центру підполковник внутрішньої служби Антонов С.А. та заступник з соціально-виховної та психологічної роботи Макаренко С.М., вони ознайомили екскурсантів з життям засуджених.

   У ході екскурсії неповнолітні відвідали відділення де проживають засуджені. Там їм була надана можливість поспілкуватися з засудженим, який відбуває покарання в даній установі. Його розповідь про свій життєвий шлях «за колючим дротом»  неабияк вразила підлітків. Також, було відвідано промислову зону установи, де працюють засуджені, дисциплінарний ізолятор, зону відпочинку. Діти ознайомились з порядком та умовами відбування покарання, завітали до православного храму Святого Іоана Воїна, який розміщений на території установи та створений руками самих засуджених, де настоятель храму Отець Ігор вже декілька років поспіль проводить службу для засуджених.

Організатори цього заходу сподіваються, що такий наочний приклад стане для підлітків важливим уроком та допоможе зробити в житті правильний вибір.