nagorodu
25 квітня 2012 року
в залі міської ради відбулося свято «Сузір`я дитячих талантів», що пройшло у вигляді  урочистої зустрічі міського голови і членів міськвиконкому з учнями – переможцями Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсів. На святі були присутні кращі учні  6 – 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Як високе визнання наполегливої праці  і досягнутих результатів в інтелектуальних і творчих змаганнях кращі з кращих школярів нагороджувалися стипендією міського голови Дзеда Василя Івановича, стипендією начальника відділу освіти міської ради Шерудило Тетяни Миколаївни, нагрудними золотими та срібними знаками  «Ерудит» Конотопської міської ради.  Пам’ятними подарунками відзначені переможці Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та турнірів..

Звання «Випускник-інтелектуал року» отримав учень, який ще у 8 класі став переможцем з І по ІV етапи Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, губернаторський стипендіат 2010 року, лауреат міської учнівської відзнаки «Ерудит» 2009 року, з 10 класу є переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів членів Малої академії наук України, постійний учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції Малої академії наук у м.Львів – Лаврій Богдан, учень 11 класу СШ №3.

Найкращий вчитель для дитини той, хто духовно спілкуючись із нею, забув, що він учитель, і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки серця свого вихованця, і слово в його устах стає могутнім знаряддям впливу на молоду людину, що формується.  Вони забезпечили перемогу своїм учням в олімпіадах та престижних конкурсах. Таким вчителям міський голова Дзед  Василь Іванович вручав сертифікати  про підвищення посадового окладу з 1 вересня 2012 року по 1 вересня 2013 року. Подяку міського голови отримали директори навчальних закладів, які доклали багато зусиль, щоб створити належні умови для навчання дітей та роботи вчителів (Баранник Юлії Миколаївні, директору гімназії; Матвійчик Олені Борисівні, директору СШ №2; Карпенко Ірині Михайлівні, директору СШ №3; Пустовойту Сергію В’ячеславовичу, директору ЗОШ №7; Горшеніній Світлані Павлівні, директору ЗОШ №10; Гричановському Анатолію Миколайовичу, директору СШ №12).

За вагомий внесок у гармонійний і всебічний розвиток дитини, реалізацію її творчого потенціалу, формування моральних цінностей з позиції добра, справедливості та людяності отримали подяку міського голови батьки учнів.