zustrichТравень завжди багатий на свята. Але найголовніше з них – День Перемоги.  Не щезне  в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Кращі сини  і дочки країни полягли на полях боїв. Вони пожертвували найдорожчим – життям, заради того, щоб на землі знову панував мир.

Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Неможливо позбутися нав’язливої жахливої думки: а прийде ж день, коли піде з життя останній з цих літніх людей з орденами. Молодь їх повинна бачити і чути. Саме заради цього в центральній міській бібліотеці 03 травня відбулися травневі зустрічі «Війна закінчилась в Берліні та не закінчилась в мені».

Про великий і довгий шлях до Перемоги розповідав студентам медичного училища учасник Великої Вітчизняної війни, ветеран Радянських Збройних Сил, полковник у відставці, місцевий поет Михайло Дмитрович Казарцев. Перед присутніми заходу постали картини з героїчного життя військового розвідника,  битви за Берлін, незабутньої зустрічі з Маршалом Радянського Союзу Г.К. Жуковим. Михайло Дмитрович читав власні вірші, присвячені Великій Вітчизняній війні. Змістовним доповненням до зустрічі з ветераном стала виставка-звитяга «Сяй у віках знамено Перемоги». Студенти училища настільки були вражені зустріччю з ветераном, що запропонували зробити фото на згадку, а бібліотекарі привітали його з наступаючим святом Перемоги і подарували Михайлу Дмитровичу квіти.