muznistЗ метою пропагування серед молоді героїчних сторінок історії, славних бойових і трудових традицій старшого покоління за підтримки управління у справах сім’ї, дітей і молоді Сумської обласної адміністрації з 28 квітня по 5 травня 2012 року в Глухівському районі Сумської області проходив ХХV традиційний історико-патріотичний похід по місцям бойової слави «Шлях мужності», участь у якому прийняла й команда нашого міста. До складу команди увійшли учні ЗОШ №13. Учасники походу мали змогу прийняти участь у  воєнізованій грі «Зірниця», проявити себе у військовій прикладній естафеті, поуправлятися у заняттях із зброєю та змаганнях з пейнтболу, насолодитися теплом «піонерського вогника», розважитись під час конкурсів, рухливих ігор та дискотеки. Похід сприяв зміцненню товариських стосунків, залученню дітей і молоді до здорового способу життя, розвитку військово-патріотичного руху.