9 maa 2Щиро вітаю вас з Днем Перемоги!

Давно відгриміли останні залпи війни, але в пам’яті народній назавжди залишаться героїзм, мужність, відвага воїнів і працівників тилу, які відстояли незалежність нашої Батьківщини.

Для усіх поколінь цей день є особливим святом – у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. Мільйони наших співвітчизників залишилися на полях жорстоких битв за найсвятіше – свободу своєї Вітчизни.

9 Травня стало для нас днем свята і скорботи, символом національної гідності, даниною глибокої шани до солдатського подвигу. Безмірна наша подяка героям Великої Вітчизняної, самовідданим працівникам тилу, післявоєнному поколінню, що відродило з руїн рідні міста та села.

Дорогі ветерани! Ми вдячні вам за те, що ви, переможці Великої Вітчизняної війни, до сьогоднішніх днів у строю. Перенісши тяжби воєнних років, ви зберегли оптимізм і невичерпну енергію.

Низький уклін усім вам за ратний подвиг і самовіддану працю! Хай у мирному небі гримлять лише переможні салюти, та не тьмяніє блиск орденів і медалей на грудях переможців, хай наші діти та онуки будуть гідні Великої Перемоги, і ніщо не потривожить вічну пам’ять про подвиг наших батьків і дідів.

Бажаю вам, дорогі ветерани, миру та щастя, здоров’я і довголіття, добра та благополуччя!