kultura
18 травня 2012 року, у рамках відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, делегація у складі працівників відділу культури і туризму міської ради та кращих, за результатами роботи                           у 2011-2012 роках, працівників закладів культури міста відвідали Державний історико-культурний заповідник у місті Путивль.

Під час подорожі екскурсанти відвідали Спасо-Преображенський собор та Мовчанський жіночий монастир збудовані у VХІІ столітті; побачили городище, яке є дитинцем та місцем згадки давньоруського міста Путивль              у літописах; мали змогу насолодитись парковою скульптурою «Ярославна» та пам’ятником двічі Герою Радянського Союзу Ковпаку С.А.; побувати  у музеї партизанської слави «Спадщанський ліс» та музеї зброї та бойової техніки.

Підсумувало проведення екскурсії урочисте вручення                                       завідувачем відділу культури і туризму міської ради Шинкаренко О.В. грамот міської ради,грамот управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації подяк міського голови та грамот відділу культури                    і туризму міської ради кращим, за підсумками роботи у 2011-2012 роках, працівникам галузі культури.

Всі учасники поїздки отримали від неї величезне задоволення                      та безліч незабутніх вражень. Дана поїздка безумовно сприятиме зміцненню культурних зв’язків між містами Сумської області, зокрема – містом Путивль.

За організацію екскурсійного обслуговування висловлюємо щиру подяку директору Державного історико-культурного заповідника у місті Путивль Тупіку С.В.