futboll
Бізнес підтримав ідею губернатора щодо створення на Сумщині сучасного дитячого футбольного центру

Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ зустрівся з керівниками нафтогазовидобувних підприємств регіону. Вони обговорили питання співробітництва та спільної відповідальності за розвиток територій, а також ознайомилися із будівництвом дитячого футбольного центру, який створюється на Сумщині за ініціативи губернатора та претендує стати одним із найсучасніших в Україні.

«Ефективним інструментом розбудови регіону є партнерські відносини влади та бізнесу, що ґрунтуються на порозумінні та довірі. Цей принцип дуже простий, але водночас дієвий: влада створює сприятливі умови для ведення бізнесу в регіоні, а бізнес – вкладає кошти у розвиток територій: розбудову інфраструктури, ремонт закладів соціальної сфери тощо», – зауважив Юрій Чмирь.

Серед яскравих прикладів ефективної співпраці керівник області назвав  допомогу в реконструкції центру реабілітації для дітей-інвалідів, придбанні медичного обладнання, ремонті закладів соціальної сфери, реалізації програми «Сільська криниця» тощо.

«Наша компанія бачить себе у реалізації цього проекту, адже ми зацікавлені у тому, аби школярі, які подають великі футбольні надії могли займатися у найкращих умовах. З появою такої надсучасної бази у юних футболістів з’являться перспективи потрапити до провідних футбольних клубів», – наголосив виконуючий обов’язки начальника управління ПАТ «Укрнафта» НГВУ «Охтирканафтогаз» Сергій НАСЛЄДНІКОВ.

Він зазначив, що для підприємства особливо важливим є створення в регіоні футбольного центру, де будуть виховуватися талановиті українські футболісти, які зможуть підсилити команду «Нафтовик-Укрнафта». За словами Сергія Наслєднікова, компанія готова інвестувати в об’єкт близько 1,5 мільйона гривень.

Комерційний директор ТОВ «Східний Геологічний Союз» Валерія ЯНЧЕНКО зазначила, що створення футбольного центру – глобальний проект, розрахований на підтримку дітей, їх фізичного виховання та розвитку.

За її словами, підприємство вже перерахувало сто тисяч гривень, які стануть першою цеглиною у фундаменті майбутнього футбольного центру.

Сьогодні у центрі триває ремонт адміністративного приміщення та будівництво ще двох полів зі штучним покриттям. У найближчих планах – реконструкція спортивної зали, утеплення даху та ремонт фасаду.

Таким змінам особливо радіють юні вихованці школи. Роман ГОРОХ, який займається тут не перший рік і досить вдало грає на позиції голкіпера, переконаний, що створення футбольного центру стане поштовхом до розвитку сумського футболу.

«Сьогодні маємо якісне поле з чудовим покриттям. Якщо раніше ми грали на піску та пожовклій траві, то сьогодні нам можуть позаздрити однолітки з інших міст України», – зауважив воротар.