potencialСумщина представить економічний, інвестиційний та туристичний потенціал дипломатам з Міжнародного трейд-клубу в Україні, які відвідають регіон 14-15 червня

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації у ході засідання оргкомітету.

Понад 20 представників з більш ніж 10 країн світу ознайомляться з роботою «єдиного інвестиційного вікна» на прикладі індустріального парку «Свема» у Шостці; реалізацією інвестиційних проектів ТОВ «Керамейя», ТОВ «Гуала Гложерс Україна», ПАТ «Крафт Фудз Україна», ПАТ «Технологія», ПАТ «Бель Шостка Україна».

Заплановано перемовини та двосторонні зустрічі гостей з бізнесовими колами області, презентації діяльності ЗАТ «Сумський фарфоровий завод», ТОВ «Горобина», ПАТ «СНВО ім. М.В. Фрунзе», концерну «Укрросметал», ПАТ «Сумський завод Насосенергомаш» тощо.

Члени Міжнародного трейд-клубу в Україні відвідають Глухівський державний історико-культурний заповідник.

«Візит іноземної делегації сприятиме розширенню зовнішньоекономічних зв’язків регіону, залученню інвестицій та зростанню престижу Сумщини у світі», – переконаний Ігор Яговдик.

Міжнародний трейд-клуб функціонує в Україні з 1992 року та об’єднує керівників і співробітників з торгово-економічних питань близько 60 іноземних посольств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Діяльність трейд-клубу в Україні спрямована на ознайомлення з економічним потенціалом регіонів, встановлення ділових контактів між українськими та іноземними компаніями.