kredutyvanna zutlo
Постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 р. №343 затверджено Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Цей Порядок визначає механізм здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, шляхом відшкодування частини процентів за кредитами, отриманими на будівництво (реконструкцію) чи придбання в об’єктах незавершеного будівництва або не реалізованого замовниками в об’єктах, прийнятих в експлуатацію після 2009 року, житла. Часткова компенсація процентів надається за кредитами, отриманими позичальниками в банках, які віднесені до першої та другої групи згідно з розподілом, визначеним Національним банком України.

Механізм здешевлення іпотечних кредитів вартістю не більше 16 відсотків річних, що надаються на термін до 15 років в гривнях для придбання житла, передбачає часткову компенсацію позичальнику фактично сплачених відсотків до рівня 3% річних за рахунок держбюджету, що передбачені у конкретному році.

За більш детальною інформацією щодо отримання іпотечних кредитів виконавчий комітет міської ради просить мешканців міста, які виявили бажання одержати доступне житло, звертатися до Конотопської філії АТ «Ощадбанк» ( м.Конотоп, вул.Бр.Радченко, 36, т.2-35-32) або відділення  АБ «Укргазбанк» ( м.Конотоп, пр.Леніна,16, т.6-57-02).