8 червня 2012 року в с. Таранське, Конотопського району, відбулось урочисте відкриття 1 зміни оздоровчого табору «Освіта». На першу зміну до табору завітало 110 школярів серед яких також є  вихованці інтернатних закладів міста. На відкриття звичайно ж були присутні  почесні гості: міський голова В.І.Дзед, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Т.Д.Іщенко, заступник міського голови Т.Ю.Володіна, начальник управління освіти Конотопської міської ради Т.М. Шерудило.

Під час заходу Тамара Дмитрівна  привітала дітлахів та батьків з початком літнього сезону та зауважила що 3 семестр навчання розпочато і його головним завданням для кожного школяра є добре оздоровитися та звичайно ж від душі відпочити. Додавши що цього року в Сумській області працюватиме 24 оздоровчих табори з них 9 опікується саме галузь освіти, адже оздоровлення залишається одним з пріоритетів влади всіх рівнів нашої держави. В кінці свого привітання Тамара Дмитрівна побажала сім присутнім здоров’я, наснаги та змістовного відпочинку влітку.

Також зі словами привітання до присутніх звернувся міський голова Василь Іванович Дзед. Він подякував від душі всім тим хто приймав роботу в підготовці табору до початку літнього сезону, висловив сподівання що погода лише радуватиме дітлахів, та побажав їм доброго відпочинку,  побільше цікавих ігор та розваг.

Після урочистого відкриття всіх гостей своєю майстерністю радували всі загони оздоровчого табору. Тут вдосталь було і пісень і танців. Родзинкою заходу став флеш моб  в підтримку ЕВРО 2012 в Україні, оскільки день відкриття 1 зміни співпав з початком чемпіонату.