dzvinku
Вже традиційним для жителів нашого міста стало проведення кожного вівторка з 9 до 10 години «гарячої» телефонної лінії. В цей час зазвичай дзвінки приймають міський голова чи його заступники, також її проводять керуючий справами виконкому та секретар міської ради.

19 червня на дзвінки громадян відповідала заступник міського голови Тетяна Юріївна Володіна. Загалом надійшло 9 дзвінків. Городяни піднімали питання здебільшого побутових проблем. Таких, як наприклад: необхідність ремонту пошкодженого буревієм даху, спилювання дерев біля будинків, покосу трави в приватному секторі, прориву водопровідних систем. Щоправда люди турбуються не лише про власний побут, а й про добробут нашого міста, зокрема надійшло дуже змістовне звернення стосовно роботи трамваю, що їздить маршрутом №3, та загалом діяльності трамвайного управління.

Нагадуємо, що «гаряча» телефонна лінія із керівництвом міста працює щовівторка з 9.00 до 10.00. Звернутися зі своїми питаннями ви можете за номером 15-06.