pres konferenciu
20 червня в м. Конотоп відбулась прес-конференція на тему проведення в місті етапу чемпіонату України з Драг Рейсингу. На ній були присутні Володіна Тетяна Юріївна – заступник міського голови,  Лисий Вадим Вікторович – президент федерації автомобільного спорту Сумщини.

В ході прес-конференції стало відомо багато подробиць проведення змагань. Вадим Вікторович повідомив, що в змаганнях братиме участь такий відомий гонщик, як Андрій Кравченко, а скоріш за все його основними конкурентами стануть  учасники з Росії.

Під час свого виступу Тетяна Юріївна звернула увагу присутніх на те, що такі змагання в Конотопі вперше проводяться не тільки в Конотопі, а і в області і завдяки співпраці між всіма інститутами влади, та розвинутій інфраструктурі в регіоні наше місто увійшло в п’ятірку міст з усієї України, що вибороли право приймати в себе такі змагання.

Також на прес конференції було детально роз’яснено схему пропуску на місце змагань, розміщення глядачів, стоянок для транспорту, та всіх інших частин інфраструктури, що знаходитимуться  на території проведення заходу.

Відповідаючи на питання журналістів Вадим Вікторович повідомив, що квитки будуть продаватись безпосередньо на місці, їхня вартість – орієнтовно 20 гривень, а самі змагання розпочнуться 30 червня о 12.00, хоча хто прийде і о 10.00 буде на що подивитись.