skorbota
22 червня, о 9.45, з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні  та 71-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, за участі представників органів місцевого самоврядування, осередків політичних партій, громадських організацій та трудових колективів у місті Конотопі на Меморіалі Слави відбудеться мітинг та церемонія покладання квітів.  Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході.

Крім того, у цей день по  всій Україні будуть приспущені державні прапори та обмежено проведення розважальних заходів. А о 10-й годині на вшанування пам’яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років буде оголошено загальноукраїнську хвилину мовчання, під час якої буде призупинено роботу в установах, організаціях, на підприємствах (крім тих, де це не допускається за технікою виробництва), призупинено рух громадського та приватного транспорту з поданням відповідних звукових сигналів.