22zervna
22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

У цей день на знак глибокої скорботи та вічної пам’яті за загиблими в роки війни, в місті Конотопі, на Меморіалі Слави відбувся урочистий мітинг з оголошенням хвилини мовчання та покладанням квітів до братської могили.

В урочистій церемонії вшанування пам’яті жертв війни взяли участь міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови, представники підприємств, установ, організацій міста та засобів масової інформації. Кожен з учасників відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, поклавши квіти, схилив голову в глибокій шані до ратного і трудового подвигу наших попередників.

В ході мітингу, до всіх  присутніх звернувся ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Даниленко Анатолій Іванович він закликав всі покоління берегти пам’ять про подвиг наших батьків і дідів.

Цього ж дня, в усіх храмах міста пройшли панахиди за загиблими у роки Великої Вітчизняної війни. На будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій було приспущено Державний прапор України.