tyrzlit
 29 червня стартував обласний туристичний зліт «Сумщина молодіжна країна». В ньому взяла участь і команда з м. Конотоп. Під головуванням завзятого туриста, завідуючого відділом молоді та спорту Конотопської міської ради Леміша Юрія Івановича молодь та досвідчені туристомани захищали честь рідного міста.
      Змагання відбувалися на протязі трьох днів. Одразу ж по приїзду відбувся конкурс на кращого кухаря та на прикрашання табору. Наші декоратори посіли 3 місце, їхній політ фантазії був прикладом для багатьох інших учасників туристичного злету.
Під час урочистого відкриття начальник обласного управління у справах сім’ї молоді та спорту Лата Олег Юрійович побажав всім учасникам гарного настрою, наснаги, та звичайно ж хорошої погоди аби здійснити все задумане. Завершився перший день змагання нічним орієнтуванням, в якому наша команда продемонструвала гідний результат.
      Другий день був відзначений великою кількістю змагань та секцій. Конотопці відвідали секцію «Здорового способу життя», побували на тренінгу по написанню проектів, звісно не обійшли увагою й катання на байдарках та заняття з військово патріотичного виховання. Самі змагання розпочались з проходження туристичної смуги перешкод, на яку згідно жеребкування наша команда вийшла першою, та це не злякало справжніх конотопських туристів. Програма заходів була настільки насиченою, що часу на відпочинок майже не залишалося. І одразу ж після смуги перешкод почалася підготовка до конкурсу на краще представлення команди, та на виконання авторської пісні. Що відбувся у вечері того ж дня, де туристи з Конотопу вибороли 3 місце.
Родзинкою зльоту став конкурс на боді арт. Тематикою його було «Євро 2012». 13 моделей наважилися на участь у конкурсі, попри те що він проходив об 22.00 годині, коли на вулиці було досить таки прохолодно. Всі учасники зльоту дякували за сміливість і дівчатам і хлопцям, що розмальовані подарували дефіле всім присутнім, бурхливими оплесками.
      В останній день зльоту наша команда на найвищому рівні продемонструвала «Репортаж зльоту» та проект «Молодь за здоровий спосіб життя». Після урочистого закриття змагань, де кожне місто та район були нагороджені грамотами, учасники ще довго фотографувалися та не хотіли від’їжджати, адже дружня атмосфера, природа, річка та надзвичайно змістовна програма так сподобалась учасникам, що всі хотіли продовження.