Васілій САЛИГІН: «Всебічна популяризація здорового способу життя допоможе владі у боротьбі з соціальними хворобами»

«Відсутність достатньої можливості у молоді самореалізуватися призводить до негативних наслідків – зокрема, наркоманії та злочинності. Аби викорінити ці явища у суспільстві, обласна влада по-новому підійшла до вирішення проблеми, започаткувала новий соціальний проект. Ми пропонуємо підростаючому поколінню більш активно долучитися до спортивного життя області, брати участь у заходах різних рівнів, переконатися, що вільний час може бути змістовним та цікавим», – підкреслив у ході брифінгу заступник голови облдержадміністрації.

Першим кроком у цьому напрямку роботи став відбірковий турнір Кубку Президента України з єдиноборств, який проходив під гаслом «Спорт проти наркотиків та дитячої злочинності». За словами начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександра СТРЕЛЬЧЕНКА, 40 дітей-сиріт відвідали поєдинок сильних за сприяння організаторів проекту.

«Діти, яких ми привезли, були в захваті від побаченого, більшість висловила бажання займатися саме єдиноборствами. Вагому роль у цьому зіграло те, що на турнірі побували відомі спортсмени, у числі яких – олімпійські чемпіони: з греко-римської боротьби Михайло МАМІАШВІЛІ, з боксу В’ячеслав ЯНОВСЬКИЙ та вільної боротьби Ельбрус ТЕДЕЄВ та інші», – зазначив Олександр Стрельченко.

Пропаганда здорового способу життя відбуватиметься найрізноманітнішими способами – це показові виступи спортсменів та лекції в освітніх закладах, запрошення та підвіз дітей на всеукраїнські та міжнародні спортивні заходи, що відбуватимуться в регіоні. Тобто, буде розгорнута широка діяльність у напрямку профілактики небезпечних захоплень і соціальних хвороб. До того ж, під час літніх канікул діти мають можливість займатися у ДЮСШ різними видами спорту: бокс, футбол, біатлон, хокей на траві, панкратіон, баскетбол тощо.

На переконання заступника голови облдержадміністрації Васілія Салигіна, такий формат роботи стане потужним імпульсом до популяризації спорту та здорового способу життя на Сумщині.