vodoprovod
 КП ВУВКГ доводить до вашого відома, що з 07.07.2012 по 15.07.1012 в нічний час з 00.00 до 3-ї години ночі водопостачання міста буде обмежене у зв’язку із виходом з ладу глибоководної артезіанської свердловини на центральному водозаборі міста. Звертаємося до всіх мешканців міста з проханням не хвилюватись та з порозумінням поставитись до даної ситуації. Після завершення ремонтних робіт водопостачання в нічний час буде відновлено.

         Також зазначимо, що з настанням жарких днів у Конотопі, як правило, виникають проблеми з питною водою. Пов’язано це з тим, що в приватному секторі починається інтенсивний полив. Пік поливу з 18-ї до 22-ї години вечора. В цей час вода до останніх поверхів багатоповерхових будинків житлового фонду міста просто не доходить.

         Тож звертаємося до мешканців приватного сектору з проханням здійснювати полив присадибних ділянок та городів вночі. Набирати воду для поливу у баки, бочки та інші ємкості також слід з 23-ї години вечора до 5-ї години ранку. Кожен повинен розуміти, що якщо він поливає з 18-ї до 22-ї години вечора, то в цей час комусь просто не вистачає води вмитися або попити чаю.