За підтримки голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ в області стартував Чемпіонат України з мотокросу

«Сьогодні Сумщина є лідером в Україні за кількістю проведених найпрестижніших змагань, що свідчить про розвиток спорту в регіоні, активну популяризацію здорового способу життя», – наголосив, звертаючись до присутніх, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО.

За його словами, цьогоріч в регіоні відкрито дитячо-юнацьку спортивну школу з технічних видів спорту, де культивуються автоспорт та картинг.

«Губернатор області конкретними вчинками підтримує автоспорт, всіляко допомагає організовувати подібні турніри. Тож за цю нелегку роботу ми нагороджуємо його кубком Федерації мотоциклетного спорту», – зазначив президент Федерації Анатолій БОРТНИК.

Як повідомив Олександр Стрельченко, помірятися силами на спритність та вправність керування залізним конем з’їхалися 104 найсильніших спортсмени зі всіх регіонів України. Серед них – не лише чемпіони та призери чемпіонатів Європи, а й юні представники підростаючого покоління. Зокрема, 8-річний сумчанин Данило ЛУЖЕТСЬКИЙ із захопленням розповідає про враження від участі у цьому чемпіонаті. Каже, йому під силу покорити небезпечну трасу та випередити своїх суперників.

Окрім яскравих перегонів численній аудиторії вболівальників була запропонована яскрава розважальна програма.