ukrpost
Приємна новина від УДППЗ «Укрпошта»! Віднедавна розширився перелік  країн, до яких через відділення поштового зв’язку  можна відправляти або отримувати міжнародні електронні поштові перекази. 

          Якщо раніше до цього списку входили  Російська Федерація, Білорусь, Казахстан, Молдова, Азербайджан, Вірменія, Узбекистан, Таджикистан (м. Душанбе), Естонія, Литва, Франція, Іспанія, Хорватія, Боснія та Герцеговина, Латвія, Польща, Угорщина, Португалія та Румунія, то нещодавно додалися ще Греція й Словаччина.

          Щоб переконатися, що адресат отримав ваш переказ, Укрпошта пропонує  при пересиланні переказів до Російської Федерації, Білорусі, Казахстану, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Узбекистану, Таджикистану (м. Душанбе), Естонії, Литви, Франції скористатись додатковою послугою –  СМС – повідомлення про вручення грошей. Для цього при оформленні переказу слід зазначити номер мобільного телефону відправника, на який за додаткову плату буде надіслано відповідне повідомлення.

Переказати гроші в гривнях можна в будь-якому відділенні поштового зв’язку (ВПЗ). Відправити або отримати переказ в іноземній валюті можна в дев’яти ВПЗ Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта»: у м. Суми (вул. Воскресенська, 13, вул. Харківська, 24), а також в центральних відділеннях  міст Білопілля, Охтирки, Тростянця, Конотопу, Шостки, Ромен та Глухова.

            Шановні споживачі! Скористайтеся послугами Укрпошти, якщо вам потрібно переказати гроші за кордон або отримати їх з-за кордону. Це зручно, безпечно, надійно!

  

Прес-служба Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта»