У рамках реалізації у місті нового культурного проекту «Мистецькі вихідні в Конотопі» з 6 по 8 липня на площі Миру відбулись заходи закладів культури та освіти міста.

6 липня 2012 року біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулась концертна програма за участю духового оркестру будинку науки і техніки Конотопської дирекції залізничних перевезень. Присутні змогли насолодитись чудовими піснями у виконанні справжніх майстрів. Для відвідувачів похилого віку  під час проведення концерту духового оркестру була запропонована ретро-танцювальна програма.

7 липня 2012 року була проведена творча  акція “Break Dance Open Air” лауреатом  обласного конкурсу, молодіжним любительським об’єднанням   “One More Crew” міського будинку культури “Зоряний” та художньо-виставковий проект «Моє рідне місто». До  уваги мешканців міста та гостей були запропоновані   майстер-класи з брейк дансу. Усі охочі мали можливість  вивчити це направлення сучасного танцю та  поділитися своїми талантами та вміннями.

В художньо-виставковому проекті «Моє рідне місто» було представлено виставку робіт учнів дитячої художньої школи. Відвідувачі мали змогу насолодитись чудовими картинами молодих талантів Конотопщини.

8 липня 2012 року виступили учні та викладачі Конотопської дитячої музичної школи №1 з концертною програмою «Музичні візерунки в барвах літа». Ведуча, викладач Чуприна О.О., цікаво і невимушено розповіла про історію народних інструментів, баяна, акордеона, гітари. Учні викладачів Левченко Надії, Чуприної Олени, Кокошко Тетяни мелодії відомих танців, пісень з кінофільмів, окремі п’єси з сюїти, створеної на основі дитячої пісеньки. Викладач Супрун Микола зіграв декілька класичних творів, творів сучасних композиторів та особистих обробок. Цікавим було те, що під час концерту було проведено конкурс на виконання романсів та грі на народних інструментах. Імпровізоване виконання старовинних романсів виконавцями-аматорами справило на присутніх неабияке враження.

Запрошуємо всіх бажаючих і надалі щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі протягом літа відвідувати культурні заходи у рамках реалізації проекту «Мистецькі вихідні в Конотопі».