Вже традиційним для нашого міста стало проведення кожного вівторка з 9-ї до 10-ї години ранку «гарячої» телефонної лінії з керівництвом міста. Під час якої громадяни можуть поставити свої питання міському голові чи його заступникам та отримати на них відповіді, так би мовити з «перших вуст». Цього дня дзвінки городян приймала  заступник міського голови – Валентина Павлівна Кошевецька.

Мешканців Конотопу цікавили такі питання, як терміни доставки квитанцій за оплату комунальних платежів, поливання  клумб по місту, скошення трави в паркових зонах, створення нових зупинок маршрутних автобусів, ремонт водопроводу, вивіз сміття. Загалом за годину надійшло 9 телефонних дзвінків. Кожен, хто телефонував, отримав вичерпну відповідь на поставлене їм питання. Також кожна конкретна ситуація буде розглянута відповідною службою, про результати розгляду обов’язково буде проінформовано заявника.

Нагадуємо, що «гаряча» телефонна лінія із керівництвом міста працює щовівторка з 9.00 до 10.00. Звернутися зі своїми питаннями ви можете за номером 15-06.