vushuvanka
На честь святкових заходів з нагоди 375-ї річниці створення нашого міста та 69-ї річниці його визволення від німецько-фашистських загарбників, 6 вересня 2012 року вперше в нашому місті  буде проведений інтерактивний проект – фестиваль «Парад конотопських вишиванок».

Сорочка-вишиванка – оберіг українського народу, символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, любові та святості. Традиційний український одяг швидко й широко входить у сучасну моду.

Запрошуємо всіх конотопчан відгукнутися та взяти участь у цій неймовірній акції, вдягнути вишивану сорочку – з маминої скрині або ту, що дісталася від бабусі, придбану у сучасному магазині або зроблену власними руками. Запрошуємо дівчат, жінок та чоловіків, дітей та людей похилого віку – всіх у вишиванках! Маємо надію, що щирість, з якою люди будуть брати участь у цьому святі, створить прекрасну атмосферу натхнення і наповнить радістю причетності до даного дійства.

Фестиваль буде проводитися 6 вересня 2012 року. Про місце та час реєстрації учасників буде оголошено додатково на сторінках газети «Конотопський край» та у інших засобах масової інформації міста. Кращі вишиванки будуть оцінені компетентним журі та отримають спеціальні відзнаки.