У рамках реалізації у місті нового культурного проекту «Мистецькі вихідні в Конотопі» з 13 по 15 липня на площі Миру відбулись заходи закладів культури та освіти міста.

13 липня 2012 року біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулась концертна програма за участю духового оркестру будинку науки і техніки Конотопської дирекції залізничних перевезень. Знайомі всім мелодії у майстерному виконанні музикантів оркестру не залишили байдужими чисельних глядачів. А вдячністю для виконавців стали гучні оплески і велика кількість присутніх на танцювальному майданчику.

14 липня 2012 року була проведена творча  акція “Break Dance Open Air” лауреатом  обласного конкурсу, молодіжним любительським об’єднанням   “One More Crew” міського будинку культури «Зоряний». До  уваги мешканців міста та гостей були запропоновані   майстер-класи з брейк дансу. Молодь і діти  з особливою зацікавленістю і старанністю під сучасні композиції повторювали за танцювальними майстрами рухи і нескладні трюки.

15 липня 2012 року працівники центральної дитячої бібліотеки      ім.С.І.Пономарьова провели  книжковий вернісаж «Читати – це круто!».

Ведучі цього заходу,  бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки (С.Тютюнник і Т.Книш), розповіли   цікаві  оповідки  з історії виникнення  книги  та познайомили з цікавими фактами про книгу. На книжковій виставці «Читати – це круто!»  були представлені улюблені книги дітей, які  стануть їх добрими супутниками протягом літніх канікул. У формі діалогу з дітьми бібліотекарі познайомили присутніх з книгами представлених на книжковій виставці.

Розважила дітей та молодь інтелектуальна  вікторина «Розумники і розумниці. Бажаючі  з задоволенням відповідали  на питання  даної вікторини. За правильні відповіді переможці одержали солодощі. Всі бажаючі отримали візитки та реклами центральної дитячої бібліотеки. Окрасою цього заходу стали дитячі пісні про рідну країну – Україну, бібліотеку, читання, канікули та інші пісні.