16 липня за участю керівників управлінь та відділів міської ради, керівників комунальних служб та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації в малому залі засідань Конотопської міської ради заступник міського голови Валентина Кошевецька провела апаратну нараду.

З інформацією про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув,  виступив заступник начальника Конотопського МВ УМВС в Сумській області з громадської безпеки Віктор Калантаєнко. Заслухавши його інформацію, Валентина Павлівна рекомендувала правоохоронним органам більше приділяти уваги боротьбі зі стихійною торгівлею, а заступник міського голови Тетяна Володіна вказала на паркування автомобілів у заборонених місцях, особливо в центрі міста, біля кінотеатру «Мир», так як це місце є зоною відпочинку для багатьох конотопчан.

Про роботу комунальної галузі міста проінформував присутніх начальник

міського управління житлово-комунального господарства Ян Примак.  Зокрема, Ян Петрович повідомив, що за минулий тиждень вивезено 26м3 гілок з прибудинкових територій житлового фонду міста, продовжуються роботи по покосу трави по закріпленим територіям  КРЕП «Центральне», ЖРЕП «Житлосервіс», ТОВ ЖЕД «Сім вітрів», ТОВ ЖЕД «Південна».     Виконуються планові роботи по поточному ремонту покрівель дахів житлових будинків згідно розроблених графіків.  Станом на 16.07.2012 поточний ремонт покрівель дахів житлових будинків виконано на 54,7%. Продовжуються роботи по влаштуванню мереж вуличного освітлення в районі «Загребелля» (вулиці: Інтернатна, Парижської Комуни, Комунарів, 1-й провулок вул. Комунарів, 5,7,9 провулки вул.Пушкіна) та встановлено 45 світильників. Виконані роботи по видаленню аварійних дерев у кількості 14 шт. по вул. Генерала Тхора.     Про роботу КП «Муніципалітет» доповів начальник підприємства Юрій П’явка. Юрій Віталійович повідомив, що з 09.07.2012 по 13.07.2012 надано 15 приписів щодо впорядкування територій, 10 виконано, 5 залишається на контролі. Проведена роз’яснювальна робота з мешканцями міста приватного сектору по 9-му пров.вул.Пушкіна щодо заборони перегородження цеглою частини проїжджої дороги. Виявлено 2 підприємства, які експлуатувались без наявності санітарних паспортів та договорів на вивіз сміття. Проводилась і інша робота.

Про виконання відділом комунального майна Конотопської міської ради повноважень орендодавця об’єктів нерухомого майна комунальної власності в 2012 році доповіла в.о. начальника відділу комунального майна Інна Білоус.

Інна Григорівна доповіла, що на цей час у відділі обліковуються 121 чинний договір оренди нежитлових приміщень із суб’єктами господарювання, з них:

–         7 договорів оренди на пільгових умовах відповідно до рішень міської ради;

–         44 договори оренди з бюджетними організаціями, установами, сплата по яких згідно чинного законодавства складає 1 гривню за рік;

–         70 договорів оренди на платній основі.

Бюджетом на 2012 рік від оренди комунального майна заплановано надходження коштів в розмірі 730 тис. грн. За 6 місяців цього року факт становить 373,3 тис. грн., що складає 51,1% до річного плану і 104,9% до плану за І півріччя.

Орендна плата за державне та комунальне майно визначається відповідно до її ринкової вартості в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

На апаратній нараді зі звітною інформацією про роботу за останній тиждень виступили й інші керівники відділів та управлінь Конотопської міської ради.