18 – 19 липня 2012 року міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради спільно з відділом міської ради у справах молоді та спорту, Конотопським міським осередком Сумського відділення Національного олімпійського комітету провів на базі дитячого оздоровчого табору відпочинку «Зорька» міжтабірну спартакіаду, в яку входили змагання з футболу (юнаки), настільного тенісу (юнаки та дівчата), юніболу (дівчата). Напружена боротьба була на всіх спортивних ігрових майданчиках, на яких підтримували свій табір велика чисельність уболівальники всіх команд.

В змаганнях з футболу, не зважаючи на молодший вік команди «Супутник», лише на останніх хвилинах було забито переможний м’яч,  завдяки якому команда «Зорька»  перемогла з рахунком 5:4. Перше місце виборов  дитячий табір відпочину «Зорька», друге місце – дитячий табір відпочину «Супутник».

В змаганнях з настільного тенісу переможцем став дитячий табір відпочинку «Зорька», друге місце дитячий табір відпочину «Супутник».

В змаганнях з юніболу боротьба точилась до останньої партії та навіть подачі, після рахунку 1:1 по партіям, лише в останній третій партії при рахунку 14:6 дівчата дитячого табору відпочинку «Зорька» проявили характер и перемогли з рахунком 16:14. Перше місце виборов дитячий табір відпочинку «Зорька», друге місце – дитячий табір відпочину «Супутник».

В загальному підсумку переможцем спартакіади став дитячий табір відпочинку «Зорька», друге місце –  дитячий табір відпочину «Супутник».

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та призами. А      саме головне усі учасники змагань отримали гарний настрій, велике задоволення та позитивний заряд енергії.

Тож таки, спортивно-масові заходи є гарним прикладом здорового способу життя, залучення дітей до постійних занять фізичною культурою та спортом, оволодіння дітьми навичками з різних видів спорту.