Один із  найскладніших етапів автоперегонів пройде північними районами області та збере титулованих спортсменів, учасників всесвітньо відомих ралі-рейдів «Шовковий шлях» та «Дакар»

Про подробиці проведення ІІІ етапу Кубка України з ралі-рейду «Баха 1000» йшлося у ході брифінгу заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Олександра ЦУПРА, директора змагань Сергія МОЛОЧНОГО та організатора перегонів Сергія СЕЛІНА.

За інформацією Олександра Цупра, змагання відбудуться 3-5 серпня. Маршрут перегонів пролягатиме Середино-Будським, Шосткинським і Ямпільським районами Сумської області та Новгород-Сіверським районом Чернігівщини.

Очікується, що участь у змаганнях візьмуть близько 70 екіпажів з України, Російської Федерації та Польщі. Окрім автомобілів на старт вийдуть квадроцикли та мотоцикли.

«Спортивні здобутки нової Сумщини сприяють підвищенню авторитету регіону, поглибленню міжрегіональної та міжнародної співпраці», – підкреслив Олександр Цупро.

Він переконаний, що завдяки «Баха 1000» увага величезної армії автолюбителів з усього світу буде прикута до Сумщини, яка поступово стає спортивним центром України.

Сергій Молочний зауважив, що організацію та проведення минулорічних перегонів високо оцінили фахівці, спортсмени, глядачі та зарубіжні експерти, за що «Баха 1000» була справедливо названа найкращою гонкою року.

«На учасників змагань чекає найскладніший маршрут в Україні, який стане справжнім випробуванням для спортсменів. Ґрунтові та піщані дороги, броди, швидкісні прямі, вузькі лісові ділянки та рівнини – усе це в режимі нон-стоп», – наголосив Сергій Молочний.

За інформацією організатора змагань Сергія Селіна, екіпажі долатимуть трасу протяжністю 1125 кілометрів.