sesia25.07.2012
25 липня під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася  22 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 20 питань.

В роботі сесії взяли участь 30 депутатів міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, представники засобів масової інформації.

Основне питання, яке розглядалося на сесії – «Про заслуховування звіту головного редактора газети «Конотопський край». З даного питання депутати заслухали звіт головного редактора газети «Конотопський край» Багрянцевої Олени Юріївни, яка після виступу відповіла на кілька запитань, які виникли у депутатів.

В ході сесії депутати розглянули 7 проектів рішень з питань земельних відносин, внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2012 рік, програми економічного і соціального розвитку м.Конотопа на 2012 рік, затвердили Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста в новій редакції та рішення міської ради «Про прийняття коштів на утримання закладів охорони здоров’я».

Також були розглянуті питання та прийняті відповідні рішення:

– щодо включення об’єкту комунальної власності до переліку об’єктів, що підлягають приватизації;

– про прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Конотопа напірної каналізаційної мережі та автоматизованої КНС;

– затвердили схему санітарної очистки м.Конотопа.

Внесли зміни:

– до рішення міської ради від 27.06.2012 (6 скликання, 21 сесія) «Про надання згоди на укладання договору позички (безоплатного користування) будівлі початкової школи на 200 учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 по вул.Петровського,62 та прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Конотопа інженерних мереж»;

– до Програми забезпечення міста містобудівною документацією на 2012-2015 роки;

– до штатного розпису територіального центру соціального обслуговування Конотопської міської ради.

Крім того, депутатами було затверджене рішення «Про погодження Протоколу про наміри щодо співпраці між містом Конотоп (Україна) та містом Мездра (Болгарія), а також відповідно до ст.ст. 581, 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» депутати затвердили склад присяжних Конотопського міськрайонного суду Сумської області у кількості 45 осіб.