У рамках реалізації у місті культурного проекту «Мистецькі вихідні в Конотопі» з 27 по 29 липня на площі Миру відбулись заходи закладів культури та молодіжних організацій  міста.

27 липня 2012 року біля міського центру культури і дозвілля кінотеатр «Мир» відбулась концертна програма за участю духового оркестру будинку науки і техніки Конотопської дирекції залізничних перевезень. Мелодії минулого і сучасні пісні у виконанні справжніх майстрів протягом двох годин дарували всім присутнім естетичне задоволення і святковий настрій. Для відвідувачів похилого віку  під час проведення концерту духового оркестру була запропонована ретро-танцювальна програма.

          28 липня 2012 року відбувся танцювальний хобі-клас «Танцюймо разом з нами», який організували і провели  фахівці міського будинку культури «Сучасник». Всім присутнім було запропоновано познайомитися з елементами українського народного танцю. Запальні мелодії і творчий підхід ведучих майстер-класу створили на  танцювальному майданчику атмосферу свята і гарного настрою.

 29 липня 2012 року в центрі міста біля кінотеатру «Мир» відбулась розважальна програма «Караоке» організатором якої стала громадська організація «Конотопський студентський парламент». В рамках програми  всі бажаючі мали можливість заспівати улюблені пісні і відпочити під звуки сучасної популярної музики.