НА СУМЩИНІ ФІНІШУВАВ РАЛІ-РЕЙД «БАХА 1000»

 

Визначилися переможці найскладніших перегонів на теренах держави, які вже встигли охрестити українським «Дакаром»

 

Титуловані спортсмени з України та Російської Федерації на потужних автомобілях демонстрували свою водійську майстерність, витримку, силу духу та волю до перемоги.

Протягом двох днів вони підкорювали трасу загальною протяжністю понад 1000 кілометрів, яка пролягла територією Середино-Будського, Ямпільського, Шосткинського районів Сумської області та Новгород-Сіверського району Чернігівщини.

Честь Сумщини захищала команда на чолі з екіпажем голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ та Володимира ПИЛИПЕЙКА, які цього року виступили у класі «спорт».  

Не всім екіпажам вдалося дістатися фінішу та підкорити підступні віражі, броди, ліси та польові дороги, які містили безліч сюрпризів для спортсменів.

За підсумками змагань турнірна таблиця ІІІ етапу Кубка України з ралі-рейду «Баха 1000» виглядає так. Категорія «позашляховики»: І – Микола Кузнєцов, Дмитро Циро; ІІ – Михайло Лисяк, Іван Солодовник; ІІІ – Арсен Демерджи, Михайло Ульяшов.

Категорія «квадроцикли»: І – Сергій Логвиненко; ІІ – В’ячеслав Косов;
ІІІ – Геннадій Бобок.

Категорія «мото»: І – Іван Єрошок; ІІ – Сергій Бородін; ІІІ – Олександр Бабенко.

Категорія «рейд»: І – Екіпаж із Шостки у складі Олександра Івченка та Романа Комоси; ІІ – екіпаж у складі Олександра Тименка та Антона Маласая; ІІІ – екіпаж із Середино-Буди у складі Ігоря Борлачева та Євгена Гладких.

«Сумщина послідовно розширює свій потенціал. Ставлячи на чільне місце інтереси жителів області, ми рухаємося до амбітної мети – забезпечити її економічне зростання, підвищити авторитет області у всіх сферах життєдіяльності, зокрема, у спорті», – наголосив Юрій Чмирь.