Volodina
7 серпня, у вівторок, відбулась «гаряча» телефонна лінія з заступником міського голови Володіною Тетяною Юріївною. Протягом години мешканці міста, зателефонувавши на номер 15-06, могли поставити свої запитання заступнику міського голови.

          На номер «гарячої» лінії надійшло десять дзвінків. Переважно городяни зверталися з питань, які стосуються житлово-комунальної сфери: ремонт під’їздів багатоквартирних будинків, відсутність освітлення в під’їзді,  вивіз гілля спиляних дерев. Також, мешканців міста цікавили питання, влаштування автобусної зупинки по вул.Варениці, надання дозволу на встановлення індивідуального опалення, руху мотоциклів у вечірній час по проспекту Миру та заміни частини трамвайної коліїх біля будинку №1 по площі Миру та інш.

        На більшість питань під час «гарячої» лінії Тетяною Юріївною були надані вичерпні відповіді, а з інших відповідальні керівники отримали доручення вирішити їх згідно чинного законодавства протягом найближчого часу, про що проінформувати заявників.

       Нагадуємо, що «гаряча» телефонна лінія із керівництвом міста працює щовівторка з 9.00 до 10.00. Звернутися зі своїми питаннями ви можете за номером 15-06.