gybernator1408
14 серпня 2012 року з робочою поїздкою Конотоп відвідав голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь у супроводі свого заступника Миколи Деркача та начальника управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Петра Павлюка. Основною метою візита губернатора до нашого міста став огляд незавершеного будівництва пологового будинку та проведення наради на базі Конотопської ЦРЛ з питання його добудови.

Під час наради з керівництвом міста району, лікарями та будівельниками Юрій Павлович запевнив, що незабаром окрім нового пологового будинку та дитячої поліклініки наше місто отримає ще й сучасний діагностичний центр, оснащений за останнім словом медичної техніки, де зможуть обстежуватися не лише жителі Конотопа, але й прилеглих районів, і зазначив,  що цей візит є точкою відліку до моменту завершення будівництва.

Інформуючи присутніх на зустрічі представників обласної та місцевої влади і лікарів, яким невдовзі доведеться працювати в найсучаснішому медичному закладі області, голова правління ПАТ «Сумбуд» Олександр Бритов зазначив, що будівельники роблять все можливе, аби здати об’єкт в зазначені терміни. Наразі тут триває оновлення фасаду будівлі, ведуться внутрішні роботи, монтується покрівля. Значна увага приділяється й благоустрою території.

А щодо термінів завершення будівництва, то до кінця вересня буде відкрито діагностичний центр з найсучаснішим медичним обладнанням. У жовтні  – здано в експлуатацію дитячу поліклініку, розраховану на 500 відвідувань за зміну, та пологове відділення, що включає 6 індивідуальних пологових залів, 18 індивідуальних післяпологових палат, оснащених санвузлом та душовою кабіною та 2 ізолятори.

На тому, що з відкриттям новобудови конотопці  матимуть можливість отримувати надсучасне медичне обслуговування в галузі акушерсько-педіатричної допомоги, наголосив начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Петро Павлюк, зазначивши, що діагностичний центр буде обладнаний надсучасною апаратурою: томографом, мамографом, рентген апаратом тощо.

Крім того, в якості подарунка до відкриття нового пологового відділення та дитячої поліклініки  до Конотопу буде поставлено надсучасний реанімобіль, так звану «реанімацію на колесах», що дозволить здійснювати реанімаціні заходи під час транспортування хворих як містом, так і для лікування в обласних чи столичних медичних закладах, в особливо складних випадках. За словами Юрія Чмиря, конотопські лікарі дуже довго цього чекали, тому, завдяки підтримці комітету Верховної Ради з охорони здоров’я та державної влади, управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації  й було прийняте таке рішення.