Ігор ЯГОВДИК:
«Рейтинг «100 кращих товарів Сумщини» – це дзеркало наших успіхів»

«Ми репрезентуємо останні здобутки регіону у виробничій сфері. Це  – подарунок до 21 річниці незалежності України», – наголосив заступник голови облдержадміністрації у ході відкриття конкурсу.

З його слів, влада і бізнес рухаються до спільної мети – підвищення авторитету області в Україні та світі, забезпечення її жителів власною продукцією та послугами високої якості за прийнятними цінами.

Сумщина взяла курс на підтримку і розвиток підприємництва, від стабільності якого залежить наповнення бюджетів, створення нових робочих місць, вирішення соціальних питань. У рамках реалізації Програми Президента «Україна для людей» у регіоні забезпечено співпрацю з бізнесом за принципом «єдиного інвестиційного вікна», здійснюється підтримка місцевого товаровиробника, запроваджено бренд «Зроблено на Сумщині», додав Ігор Яговдик.

«Підприємства області мають усі можливості та достатній потенціал, аби посісти чільне місце на регіональному, всеукраїнському та міжнародному ринках», – підкреслив Ігор Яговдик.

Місцеві товаровиробники змагаються в номінаціях: «Продовольчі товари»; «Промислові товари для населення»; «Продукція виробничо-технічного призначення»; «Роботи або послуги»; «Вироби народних художніх промислів».

За підсумками конкурсу зі 100 цьогорічних учасників визначено 35 переможців  та 65 лауреатів, поінформував генеральний директор ДП «Сумистандартметрологія» Віктор ХЯРМ.

«Ми хочемо, щоб наші нащадки пишалися своїм краєм, щоб кожен житель регіону з гордістю міг сказати: «Сумське – найкраще!» Сподіваюся, наступного року виставка помітно розширить коло учасників і ми з гордістю назвемо її «1000 кращих товарів Сумщини»», – наголосив Ігор Яговдик.