17 серпня 2012 року біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулась концертна програма за участю духового оркестру будинку науки і техніки Конотопської дирекції залізничних перевезень. Присутні змогли насолодитись чудовими музичними творами  у виконанні аматорів духового музичного мистецтва. Для відвідувачів похилого віку  під час проведення концерту духового оркестру була запропонована ретро-танцювальна програма.


18 серпня 2012 року відбулась концертно-розважальна программа «Веселі співаночки», яка радувала мешканців та гостей міста.

Українська пісня живе з давніх часів, переживаючи цілі покоління, про що свідчать виступи ансамблів: «Чисті джерела», «Співучі серця». Їх пісні різні: лагідні, урочисті, спокійні й запальні, сумні й жартівливі.

З давніх-давен дітей виховували з колиски до повноліття у пісні. Яскравим прикладом цього був виступ наймолодшої учасниці свята  Єлизавети Паренаго (6 років).

Пісня матері – мовби стрижень, без якого важко на землі триматися, важко укріпитися в переконаннях, принципах, совісті. Виступ Тетяни Паренаго з піснею  «Чорнобривці» зворушив та розчулив души людей, які спогадами поринули в своє дитинство, відчувши  тепло материнських рук.

Виступ Майї Лівої – гості нашого міста, мешканки м.Мурманськ (Росія), здивував та порадував всіх присутніх на надзвичайному святі пісні.

А за багаточисельними проханнями глядачів Горбань Ніна жартувала та виконала жартівливу пісню «Про сало».

Окрасою цього свята стала гостя з м.Суми – Ірина Лісовець (випускниця ДМШ № 2) радуючи слухачів своєю позитивною енергією та піснями української естради.


19 серпня біля кінотеатру Мир в рамках проекту «Мистецькі вихідні» відбулась молодіжна акція «Малюймо разом», яку організували активісти громадської організації «Конотопський студентський парламент».

В  акції залюбки взяла участь велика кількість мешканців нашого міста, адже можливість помалювати просто в центрі міста прийшлася до смаку багатьом. Наймолодші учасники акції 3-4-х річні дітлахи з задоволенням виводили кола та квадрати на встановлений мольбертах різноманітними кольорами, отримуючи від цього безліч задоволення. А трохи доросліша малеча малювала котиків та песиків, свої будинки, вази квітів, а дехто навіть кінотеатр та фонтани. Звісно ж, що батьки та просто перехожі також не могли пройти повз цікавий захід та долучались до малювання.   Дехто забирав свої картини з собою на пам’ять про те як чудово малювалось разом з друзями просто в центрі міста, а дехто залишав їх на пам’ять організаторам акції.