1 вересня в освітніх закладах міста відбулось свято 1-го Дзвоника. В цьому році за парти сіло 6340 учнів загальноосвітніх шкіл із них 619 першокласників.

Привітати учнів з святом до навчальних закладів міста завітали міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради. Вони вручили подарунки та побажали школярам та студентам впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

Також, в рамках виконання «Стратегії економічного розвитку Сумської області «Нова Сумщина – 2015» з 1 вересня в місті відкрито дитячу групу, загальною чисельністю 17 дітей, у навчально виховному комплексі по  вул.Урицького 10, в дошкільному навчальному закладі №1 «Орлятко» відкрита група для дітей з затримкою психічного розвитку, загальною чисельністю 13 дітей та облаштовано пандус для безперешкодного доступу до навчального закладу, на базі Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 відкрито класи для дітей з особливими потребами, що дасть змогу маленьким конотопчанам, які потребують особливої уваги, відчувати себе повноцінними, та спілкуватися і рости в колі однолітків.