vidkrutta
4 вересня 2012 року на центральній площі міста (на базі колишнього кінотеатру «Мир») відбулися урочистості з нагоди відкриття Міського центру культури і дозвілля. На заході були присутні, як представники органів місцевого самоврядування так і спонсори та меценати, що допомагали у відбудові будівлі. Цікава концертна програма зібрала чимало небайдужих глядачів бажаючих подивитися на це дійство.

Зі словами привітання до присутніх звернувся  міський голова Василь Дзед, він побажав колективу центру успіхів в роботі, а всім присутнім запропонував відвідати оновлену будівлю.

Конотопчанам було презентовано  напрямки діяльності центру культури і дозвілля, роз’яснено, які там будуть секції та гуртки, які категорії громадян матимуть можливість його відвідувати. Почесне право перерізати червону стрічку було надано міському голові Василю Дзеду.

Святкове дійство закінчилось запуском повітряних кульок, що піднялися в небо символізуючи початок культурного життя у ще одному осередку дозвілля нашого міста.

Тож, від учора Міський центр культури і дозвілля відкрив свої двері для всіх бажаючих мешканців нашого міста та його гостей. Зарошуємо на гостини.