7 вересня у приміщенні Конотопської міської ради відбулась важлива подія міжнародного значення – тут було підписано договір про співпрацю між двома містами-побратимами – Конотопом та болгарським містом Мездрою.

Розпочавши збори, очільник Конотопа Василь Дзед розповів коротку історію багаторічної дружби між двома містами і зазначив, що підписання договору сприятиме продовженню співпраці в культурній та економічній сферах діяльності двох міст. У свою чергу, мер болгарського міста Мездра Іван Аспарухов подякував керівництву міста за гостинний прийом та висловив упевнність в тому, підписання договору дозволить двом містам йти пліч-о-пліч і активно розвиватися.

Присутня на прес-конференції почетна громадянка двох міст – Конотопа та Мездри – Людмила Марченко поділилась спогадами про початок дружби між двома містами, про своє перебування у дружній країні та подякувала болгарам за вірність, відданість та постійність.

Підписавши договір, Василь Дзед та Іван Аспарухов обмінялися своїми примірниками у знак добросусідства. Приємним сюрпризом став символічний ключ від міста Мездра, який урочисто подарував мер Мездри нашому місту.