podatkova
У Конотопській ОДПІ 7 вересня відбулось урочисте відкриття центру обслуговування платників податків.
Святково прибрані зали, усміхнені обличчя господарів та гостей свята, теплі привітання й щирі слова побажань і невід’ємна традиція новосіль – перерізання стрічки, хліб та сіль.

Урочисте відкриття церемонії розпочав голова ДПС у Сумській області А.В. Кондрашов. Він зосередив увагу на тому, що Центр обслуговування платників податків підвищить рівень податкових адміністративних та інформаційних послуг. Мова йде про створення комфортних умов платникам податків та належне їх обслуговування, розширення переліку послуг, що надаються платникам податків, з урахуванням їх потреб та побажань. Спрощення процедури надання послуг та відповідно зменшення часу на виконання платниками податків податкових зобов’язань, в перспективі – отримання послуг без відвідування органів ДПС.

Представники органів виконавчої влади – міський голова В.І.Дзед та заступник голови  райдержадміністрації В.М.Суятінов привітали податківців та платників податків з відкриттям Центру обслуговування платників податків і відмітили, що сьогодні першочерговим завданням державних органів усіх рівнів є підтримка малого і середнього бізнесу, забезпечення поліпшення якості надання адміністративних послуг, оскільки від цього залежить наповнення бюджету та добробут кожної родини.

Начальник Конотопської ОДПІ Ю.В.Мельник висловив подяку всім тим, хто з розумінням поставився до ідеї створення центру та безпосередньо брав участь у втіленні її в життя, і запевнив, що роботу в центрі буде організовано таким чином, щоб платники податків залишали інспекцію з гарним настроєм.

Голова Асоціації підприємств та підприємців малого та середнього бізнесу м.Конотопа С.В.Юшков, виступаючи від імені всіх платників податків, висловив сподівання на те, що завдяки роботі центру підприємці витрачатимуть мінімум часу на подання звітності, отримання дозвільних документів тощо. Відтак співпраця між платниками, владою та податківцями дасть змогу забезпечити в місті та районі виконання завдань з наповнення бюджетів усіх рівнів і, відповідно, покращення життя наших співвітчизників.

Серед почесних гостей на урочистостях був присутній і благочинний Конотопського району протоієрей отець Стефаній, який освятив нове приміщення, аби люди, які його відвідуватимуть, відчували в собі чистоту і благодать, любов до ближнього.

Для гостей і перших відвідувачів просторими залами центру провів екскурсію начальник Конотопської ОДПІ Юрій Мельник.

Всім відвідувачам дуже сподобалося нове, світле, просторе  приміщення центру обслуговування платників податків, яке обладнано сучасною оргтехнікою, Інтернетом та стендами з корисною для платників податків інформацією.