pidpruemstvaТакий підсумок наради з питань підтримки реального сектору економіки, що проходила під головуванням Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА у Дніпропетровську, поділився голова облдержадміністрації під час брифінгу

«Це стало можливим завдяки Президенту України Віктору Януковичу, який доручив підтримати бюджетоутворюючі та стратегічні підприємства, залучати їх до участі у державних закупівлях щодо ремонту й створення енергоблоків, модернізації ГТС та інших систем. Це – вирішальний момент для розвитку промисловості регіону», – зауважив Юрій Чмирь.

За його словами, тепер флагмани промисловості Сумщини: ПАТ «СНВО ім. М.В.Фрунзе», ПАТ «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш», Концерн «Укрросметал» здобули шанс взяти активну участь у модернізації української газотранспортної системи й отримати багатомільйонні замовлення.

«Сумські машинобудівники можуть виконувати 70% замовлень більш як на 100 мільйонів доларів США. Цього чекали понад 26 тисяч працівників машинобудівних підприємств та члени їх родин», – зазначив голова облдержадміністрації.

На його переконання, доручення, дані Президентом України за підсумками Всеукраїнської наради в Дніпропетровську, відкривають великі перспективи і перед підприємствами оборонного комплексу, зокрема, Конотопським «Авіаконом» та Шосткинськими казенними заводами «Зірка» й «Імпульс».

«Я вдячний Президенту України за те, що він звернув увагу на стратегічні підприємства. Адже стабільна робота промислового комплексу стане поштовхом до подальшого розвитку області», – підкреслив Юрій Чмирь.