Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ та голова ради директорів промислових підприємств Сумщини Григорій ДАШУТІН підписали Меморандум про спільні дії влади і бізнесу задля розвитку промисловості регіону в інтересах людей

«Ми повинні об’єднати зусилля задля подальшої розбудови машинобудівної галузі, вирішення першочергових завдань соціально-економічного розвитку Сумщини як конкурентоздатного регіону з потужним промисловим та кадровим потенціалом», – зазначив у ході  засідання ради директорів промислових підприємств при облдержадміністрації Юрій Чмирь.

Промисловці обговорили підсумки Всеукраїнської наради у Дніпропетровську. Зокрема, наголошувалось, що залучення підприємств машинобудівного комплексу Сумщини до реконструкції української ГТС дасть можливість отримати замовлення на десятки мільйонів гривень, що сприятиме стабільній роботі галузі, модернізації виробничих потужностей, створенню нових робочих місць.

«Цього рішення з нетерпінням чекали родини 26 тисяч працівників ПАТ «СНВО ім. М.В.Фрунзе», ПАТ «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш», Концерну «Укрросметал»», – підкреслив голова облдержадміністрації.

Результатом обговорення стало підписання Меморандуму між Сумською обласною державною адміністрацією та промисловим альянсом Сумщини про співпрацю задля розбудови регіону. Відповідно до нього обласна влада у межах чинного законодавства створюватиме умови для розвитку промислового потенціалу області, лобіюватиме інтереси регіону на державному та міжнародному рівні. Промисловці Сумщини зобов’язалися створювати належні умови виробництва, сприяти зростанню заробітної плати працівникам, забезпечувати стажування студентів на підприємствах промислового комплексу, а молодих спеціалістів – першим робочим місцем, розвивати соціальну сферу.

«Меморандум засвідчує спільність дій бізнесу та влади, спрямованих на покращення життя в регіоні, його просування на передові позиції в державі», – переконаний Юрій Чмирь.