На виконання доручень Президента України державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» отримало перше замовлення на випуск у 2012 році 18 вітчизняних гелікоптерів.

«Сумщина демонструє перші кроки в реалізації державної програми. І ми вже отримали конкретний результат. За кілька років область вийде на внутрішній і зовнішній ринки з першими українськими вертольотами. Підприємство утричі збільшить обіг – до одного мільярда гривень. А це – нові робочі місця, додаткові відрахування до бюджетів, розвиток інфраструктури», – підкреслив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ.

За словами керівника області, до 2014 року на підприємстві планують налагодити виробництво 40 гелікоптерів за рік, а у 2015-у – вийти на зовнішній ринок.

За результатами відповідного тендеру Міністерство оборони уклало з ДП «Авіакон» договір про надання послуг з капітального ремонту вертольотів Мі-8 на 60 мільйонів гривень.

Тож з впевненістю можна сказати що підприємство працюватиме на повну силу. Що звичайно ж позитивно позначиться на життєдіяльності нашого рідного міста.